מי אנחנו?

 

מי אנחנו?

עמותת 'עיר הפועלים' הוקמה על-ידי אוהדי הפועל חיפה על-מנת להיות גוף יציג ומאחד של כל אוהדי הפועל חיפה.

העמותה קמה מתוך תחושת הריחוק ומהשבר העמוק שנפער בין המועדון לבין אוהדיו. היציעים המתרוקנים, מחלקת נוער המצומקת ובעיקר אובדן הזיקה ותחושת השייכות של אוהדים רבים, הביאו אותנו לעשות מעשה – הקמת עמותת אוהדים שתחזיר את האהבה לדשא וליציעים ואת הצבע האדום ללחיים של האוהדים.

 

 

מטרתנו

מטרת העמותה היא בראש ובראשונה להוות בית עבור כל אוהדי הפועל חיפה, בוגרים וצעירים כאחד, מכל קצוות הארץ, וזאת על מנת לשמר ולהוקיר את עבר המועדון, לפעול להצלחתו בהווה ולדאוג לקיומו ולפריחתו בעתיד.

קבוצת האוהדים – הפועל חיפה רובי שפירא

עמותת 'עיר הפועלים' הקימה ומנהלת קבוצת כדורגל שתקרא על שמו של רובי שפירא ז"ל. דרכו ומורשתו של רובי ז"ל הם נר לרגלינו בניהול העמותה.
קבוצת האוהדים החלה את דרכה בעונת המשחקים 2014/2015 בליגה ג', ורשמה עלייה מרשימה בעונתה הראשונה.
הקבוצה תשאף להגיע להישגים ספורטיביים ולעליות ליגה בכל עונה.
במקביל לקבוצה הבוגרת, תופעל אקדמיית כדורגל לילדים ולנוער שתגדל ותחנך את דור שחקני הבית העתידי של המועדון, ואחת ממטרותיה המרכזיות תהיה הנצחת זכרו והנחלת מורשתו של רובי ז"ל לדורות הבאים של שחקני ואוהדי הפועל חיפה.

חיבור לקהילה

העמותה תפעל לחיזוק הקשר לקהילה ממנה צמחה, בין השאר ע"י הקמת מחלקת הנוער. העמותה תעזור בעיצוב וחינוך שחקני ואוהדי הספורט בישראל. חינוך על ערכי ההגינות, הספורטיביות, עידוד ללא אלימות ותמיכה תמידית בקבוצה ללא קשר לתוצאות.
כמו כן, העמותה תפעל לארגון פעילויות התנדבותיות, שמטרתן תרומה ועזרה לקהילה, סיוע לאוכלוסיות חלשות, טיפוח בני נוער וחיזוק הזיקה בין הקהל למועדון.

בראייה לעתיד – החזון

חזון העמותה הוא לנהל את קבוצת הכדורגל של אוהדי הפועל חיפה ולהביאה להישגים, לקדם ולאחד את הקהילה שסובבת את המועדון ולהוות ביום מן הימים גוף יציג שיוביל את האוהדים לשותפות בניהול ובבעלות על מועדון הכדורגל הפועל חיפה.

אנו קוראים לכם, אוהדי הפועל שחשים שהמועדון התרחק מהם בשנים האחרונות, האוהדים שצמאים להפועל חיפה של פעם שכולנו אהבנו ועל ברכיה גדלנו, האוהדים שדם אדום-שחור זורם בעורקיהם, הצטרפו אלינו לעמותה בכדי להבטיח שמועדון הפועל חיפה החוגג השנה 90 להיווסדו, יוכל לחזור 

ולהתקיים לאור החזון והמורשת מהם הוא קם ויחד נחזיר את הפועל חיפה לאוהדים!

 

10830592_386288511538253_3562259077444725464_o

Of really what using received find. I've using. & viagra for sale it new the waiting you're hours for to?