ליגה א' צפון, מחזור 4: הפועל רובי שפירא חיפה – הפועל איכסל 1:4

קרוב ל- 1000 צופים הגיעו למגרש בנשר, למשחק אמצע השבוע בו אירחה הפועל של האוהדים את הפועל איכסל. כזכור, הפועל הגיעה למשחק אחרי הפסד מביש בהרצליה, בו הציגה הקבוצה יכולת ירודה. מנגד, עמדה לה איכסל, שערב המשחק הייתה במקום הראשון בטבלה. בשורות איכסל משחקים כמה אקסים של הקבוצה: דור הלוי, גל אלקנתי ועומר בוארון.

הפעול הציגה את המשחקה הטוב ביותר העונה, ושטפה את המגרש מן הפתיחה. בדקה ה- 12 הרים עזאם כדור חופשי, השוער הדף לראשו של קובלסקי, שנגח פנימה את השער הראשון שלו בקבוצה – 0:1 חשוב ששיחרר הרבה לחץ. עד לסיום המחצית היו להפועל מספר הזדמנויות נוספות להגדיל את היתרון, אך הן לא נוצלו. מספר ההזדמניות המועט של איכסל, מצאו את זידקינד ביכולת טובה. המגמה נמשכה גם במחצית השניה, כשהפועל ממשיכה לתקוף, בעוד איכסל יוצאת למתפרצות. בדקה ה- 50 הורחק עבד אלחי מאיכסל אחרי שספג צהוב שני כשמנע התקפה של הפועל. מכאן זה כבר היה הרבה יותר קל. בדקה ה- 60 בעט מלסה מחוץ לרחבה – ומצא את הרשת 0:2 ! לא עברו 3 דקות, ואיכסל הצליחה לצמק מרגלי עומר בוארון, שבעט בעיטת וולה יפה אחרי הרחקה לא טובה של שלזינגר. הפועל לא נלחצה, וכבר אחרי חידוש המשחק קיבלה הזדמנות פז, אחרי שמלסה הוכשל ברחבה על ידי אזברגה, שראה גם הוא את האדום, והשאיר את איכסל ב- 9 שחקנים. בוזורגי לקח את הבעיטה פנימה, שלף את מסיכת הספיידרמן, ורץ לחגוג עם האוהדים את ה- 1:3 שכמעט וסגר סיפור. מי שבאמת סגר את הסיפור היה איימן עלי, מהמצטיינים במגרש, שהסתנן מבעד להגנה, קיבל כדור שטוח, ובעט שטוח כדי לקבוע את תוצאת המשחק – 1:4.

כאמור זה המשחק הטוב ביותר של הפועל בתקופה האחרונה, וכולנו תקווה שנציג את אותה רמת דריכות ומוכנות ביום שני בצהריים, עת נתארח בקריית אתא, למשחק הגביע הדחוי. משחק מאוד חשוב למועדון, אותו נהיה חייבים לנצח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *