ליגה א' צפון, מחזור 29: הפועל רובי שפירא חיפה – מ.ס. צעירי כפר כנא 2:1

כ- 300 צופים הגיעו בצהרי שישי למשחק הבית האחרון באצטדיון בעכו, עם תקווה קלה בליבם שהכל בסוף יסתדר והפועל תעלה מהמקום הראשון. אבל התחושה הייתה שהשחקנים בעצמם כבר לא האמינו, כי על הדשא ראינו הכל חוץ מרצון. המשחק היה מנומנם, ולא היו הרבה מצבים. בדקה ה- 41, בלם כפר כנא נוגע בידו ברחבה, השופט מתעלם וצריך את עזרת הקוון, ופוסק בסופו של דבר על פנדל, אותו דניאל ברק מתרגם לשער יתרון 0:1. מי שציפה שהפועל תמשיך ותדרוס – התבדה, והפועל החזירה את הקבוצה האורחת מהר מהצפוי, כשהסתבכות מיותרת ליד הרחבה, הביאה לנגיעת יד של שמעון הרוש בתוך הרחבה, ולפנדל בצד השני, 3 דקות בלבד אחרי הפנדל הקודם. חלוץ כפר כנא, דייק והשווה את התוצאה – 1:1.

במחצית השניה, שוב בלגאן. התסבכות מיותרת של רחמים שיצא מחוץ לשערו, הביאה לכדור חוץ. כדור החוץ הפך לכדור קרן. נגיחה של חלוץ אורח, השוער הודף לא טוב היישר לראשו של חלוץ אורח אחר – שמקרוב נוגח את שער היתרון 2:1.  עד לסיום הפועל ניסתה- אך לא הצליחה להגיע למצבים או להכניע את השוער, ומפסידה פעם החמישית העונה.

הפועל צפויה לסיים במקום השני, ולארח את הקבוצה שתסיים במקום החמישי, ככה"נ בית שאן. המומנטום לקראת הפלייאוף חשוב – ולכן הקבוצה חייבת לעשות סוויץ' בראש, לנצח את טבריה , ולהגיע לפלייאוף במומנטום חיובי – בסופו מטרה אחת – עלייה ללאמוית. כולנו תקווה שבחורינו יעשו את העבודה – 5 משחקים של להיות או לחדול.

מחכים לכולם בטבריה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *