ליגה א' צפון, מחזור 23: הפועל רובי שפירא חיפה – מכבי ד.א. כרמל 0:6

300 אוהדים אדומים בחרו לחגוג את פורים במגרש בעכו, שם הפועל של האוהדים אירחה את מכבי דלית אל כרמל. מי שהגיע, בהחלט לא התאכזב.

הפועל הציגה את אחד ממשחקיה הטובים ביותר העונה, ולמרות שהיריבה הייתה אחת מהחלשות שפגשנו, אפשר לצאת מעודדים מהיכולת. השערים שנפלו לא היו מקריים, אלא תוצאה של מהלכים מתוכננים, כשכל השחקנים הפגינו משחק טוב.

הפתיחה הייתה קצת מהוססת,  כששתי הקבוצות לא הגיעו למצבי הבקעה ממשיים. השער הראשון נפל בדקה ה- 22: דיאב הקפיץ כדור נהדר למלסה, שחדר לרחבה ומסר בקשת כדור שהגיע לבן עשור, שמקרוב בעט פנימה והעלה את הקבוצה ליתרון 0:1. בדקה ה- 37, נפסקה בעיטה חופשית לזכות הפועל. דור הלוי בעט את הכדור פנימה – 0:2 – שער בכורה לבלם שהגיע בינואר. בדקה ה- 41 נפל השער היפה במשחק: וואהב מסר לדיאב, שעבר שחקן והכניס כדור לבוארון, שהסתובב, עבר שחקן, ובעט שטוח פנימה- 0:3, מחצית אדירה של הפועל.

מחצית שנייה:

גם במחצית השנייה נמשכה המגמה, הפועל תקפה, ודלית א. כרמל לא מסכנת במיוחד את השער. בדקה ה- 70 מתפרצת של הפועל: בוארון מסר לאלקנתי, שבתוך הרחבה מסר מסירת רוחב שהגיעה למחאמיד, שגילגל פנימה – 0:4 אדום, ושער בכורה גם למחאמיד. בדקה ה- 80 עומר כהן קיבל כדור ברחבה, מסר לשלזינגר שהתקדם עד קו הרוחב, מסר אחורנית למחאמיד, שדחק פנימה שער נוסף – 0:5. בדקה ה- 82 נפל השער האחרון – דאבל פס בין עומר כהן למחאמיד, הסתיים בבעיטה יפה של עומר כהן לרשת הגבוהה  0:6 גדול להפועל.

הפועל מגיעה במומנטום חיובי למשחק החשוב בשישי הקרוב באיכסל.

משחק שניצחון בו ישווה את הנקודות בין שתי הקבוצות, והפסד בו יפחית מאוד את הסיכויים לסיים במקום הראשון.

צריכים את כולם שם לדחוף את הקבוצה לניצחון!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *