ליגה א' צפון, מחזור 1: הפועל א.א. פאחם – הפועל רובי שפירא חיפה 2:0

סיכום המשחק מפי יותם אקוניס:
סיכום המשחק שלי יתחיל מהשורה התחתונה והיא הניצחון הסופר חשוב. כשרוצים לרוץ חזק בצמרת, חייבים להתחיל ברגל ימין וצריך לנצח משחקים כאלה. לשחקנים מאוד קשה לשחק כדורגל בחום כבד שכזה, במשחק חוץ לא פשוט ובמגרש שעוד הרבה קבוצות ישאירו בו את הנקודות.
במשחק עצמו, הקבוצה ניצחה 0:2 משני שערי בכורה של שחקני הרכש: בוזורגי בדקה ה- 22, בריבאונד אחרי פנדל שנהדף, ובדקה ה- 42 היה זה אור הרשקוביץ שנגח פנימה הרמה מדוייקת של סעיד דיאב.
אם נשים את כל הקלפים על השולחן, לעודד וליאור יש עוד הרבה עבודה בחלק הקדמי של המגרש. הקבוצה לא הגיעה למספיק מצבים ליד השער וגם המעט שהגענו אליהם לא היו מספיק מסוכנים. הבעיה נובעת בעיקר מהיציאה קדימה בהתקפות מעבר ומתפרצות, כאשר עושים דריבלים מיותרים ותנועה שגויה וגם המסירות עדיין לא מספיק מדויקת או שנמסרות לשחקן הלא נכון. יש לנו כלים התקפיים טובים וצריך לדעת לנצל אותם כמו שצריך. אני מאמין שעם החזרה של דניאל מהרחקה ושל סעיד מהפציעה הדברים יראו אחרת.
לצד ההגנתי מגיעות מחמאות על משחק כמעט נקי מטעויות. רואים שיש שוער בשער שנותן להגנה שלו ביטחון, כאשר לפניו שיחקו צמד בלמים מנוסה שמתואמים בניהם בצורה טובה. אליהם מצטרפים שלזינגר בעבודה הגנה נהדרת וברוור ששרף את קו שמאל ושלט בו ללא עוררין. ביחד עם עבודת של עזאם ודיאב ההגנה עמדה כחומה אמתנית. אני שמח שפתחנו את העונה בלי לספוג שער, דבר אשר יקנה ביטחון ושקט לחלק האחורי.
בשורה התחתונה חזרנו הביתה עם 3 נקודות, אבל אסור להסתנוור מהן וצריך לעבוד קשה כדי לתקן את הליקויים. יש לנו מספר חשוב ביותר ביום שלישי במסגרת גביע המדינה מול מכבי קריית אתא (אותה נפגוש שוב בהמשך השבוע במשחק הבית הראשון), כאשר הדחה מוקדמת כמו שקרה בשנה שעברה לא באה בחשבון!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *