ליגה א' צפון, חצי גמר הפלייאוף: הפועל רובי שפירא חיפה – הפועל בית שאן 1:2 (בהארכה)

400 אדומים הגיעו אל המגרש בעכו כדי לדחוף את הפועל של האוהדים במשחק החשוב כל כך, בחצי גמר הפלייאוף, מול הפועל בית שאן. הפועל הגיעה למשחק במומנטום שלילי, אחרי 3 משחקים ללא נצחון. הפתיחה של המשחק בישרה טובות: הפועל שטפה את המגרש, ורק היא הייתה על הדשא. בדקה ה- 5 מצא עומר בוארון את המשקוף בבעיטה יפה מחוץ לרחבה. היו להפועל עוד מספר הזדמניות טובות לעלות ליתרון ראשון ב- 10 הדקות הראשונות של המשחק, אך היא לא מצאה את את הרשת. בדקה ה- 14 זה כבר היה בפנים: הגבהה של הרוש מצאה את ראשו של מלסה, שנגח יפה פנימה – 0:1 אדום וחשוב.  אבל הפועל כמו הפועל, במקום ללחוץ ולהשיג את השני שיגמור את המשחק, דווקא מוציאה כדור מרשתה שלה. איבוד כדור שטותי מחוץ לרחבה בדקה ה- 18, הוביל להגבהה לרחבה שמצאה את ראשו של אלימלך, שנגח פנימה – 1:1. מנקודה זו ועד סיום המחצית, לא הצליחה הפועל להגיע למצב כיבוש – או שהייתה חסרה רגל מסיימת, או שמעידות לא ברורות שניה לפני שצריכה להגיע הבעיטה המיוחלת – כל אלו היו מנת חלקנו במחצית זו. לקראת סיום המחצית, הדיפה טובה של רחמים משאירה את הפועל במשחק. גם במחצית השניה נמשכה המגמה, כשבית שאן כמעט ולא מסכנת את השער, והפועל רק מגיעה לרחבה, אך ברגע האמת חסרה הרגל המסיימת.

גם בהארכה, הפועל לא הצליחה לתרגם את יתרונה (היחסי) על כר הדשא לשערים. עד שהגיעה הדקה ה- 120: שנייה לפני שהשופט שולח את הקבוצות לדו קרב פנדלים, מלסה מוציא התקפה מתפרצת משטח המגרש של הפועל. הוא מסר ללינדר, שמצא את בוארון מרחק 40 מ' מהשער. בוארון התקדם, הגיע לסף הרחבה, ומשם שיחרר בעיטה אלכסונית – שנעצרה רק ברשת –  1:2!!! עוד הרבה ידובר על האקסטזה ששררה ביציעים בדקות שלאחר הגול.

הפועל עושה את העבודה ומנצחת, ותפגוש בשישי הבא בגמר הפלייאוף של ליגה א' את עירוני טבריה, אותה לא ניצחנו העונה, ואף טרם כבשנו נגדה שער. הגיע הזמן שגם הם יוציאו כדור אדום מהרשת 🙂 .

כולנו תקווה שהשחקנים יידעו למנף את האנרגיות ששררו במגרש בתום המשחק, למשחק הבא, ואנחנו צריכים את כולכם שם איתנו!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *