ליגה א' צפון, גמר הפלייאוף: הפועל רובי שפירא חיפה – עירוני טבריה 5:2

כ- 1000 צופים, מרביתם אדומים, הגיעו בצהרי שישי למשחק גמר הפלייאוף המחוזי. טבריה הגיעה אחרי ניצחון 2:1 על איכסל, הפועל הגיעה אחרי שער בדקה ה- 120 מול בית שאן.

אם כולנו קיווינו שהניצחון הדרמטי יכניס את השחקנים לרוח קרב, והיכולת הטובה תימשך – 10 דקות מפתיחת המשחק, נחתנו לקרקע. נגיעת יד ברחבה אחרי בעיטה מרחוק, העניקה פנדל לטבריינים, שתורגם ל – 1:0. כעבור 3 דקות, הטעות שכנראה הוציאה את האוויר מהמפרשים, כשרחמים יצא אצל מחוץ לרחבה, אך לא הצליח למנוע מהחלוץ האורח לעבור אותו, ולאפשר לו לגלגל כדור מחוץ החרבה, היישר אל תוך השער. 2:0 לאורחים אחרי 13 דק'. הפועל עדיין הייתה בהלם, ואיפשרה לטבריינים להגיע לעוד ועוד מצבים ליד השער, אך הפעם לפחות, רחמים מנע מהם את הכיבוש. לקראת סיום המחצית, היה זה תורו של השוער האורח לטעות, כשבעיטה מחוץ לרחבה של הרוש מצאה את המשקוף, ונחתה לרגלי מלסה, שמקרוב דחק פנימה את השער המצמק.

הפועל קיבלה ביטחון, והתחילה ללחוץ יותר לכיוון השער של טבריה, כשסמוך לשריקה לסיום המחצית, התקפה יפה של הפועל מסתיימת בבעיטה חזקה של הרוש מעל השער.

הפועל פתחה את המחצית השנייה באותו מומנטום שהסתיימה המחצית הראשונה, והמשיכה ללחוץ את טבריה לשערה, אך לא הצליחה למצוא את הרשת. וכשלא כובשים – סופגים. בדקה ה- 70 מתפרצת של טבריה גומרת מעשית את המשחק, כשהיא נועצת את השלישי ברשתו של רחמים. כעבור 3 דקות, שוב ההגנה לא מסתדרת עם ההתקפה הטבריינית, ואנחנו כבר ב- 4:1 משפיל. אך זה עוד לא נגמר.

בוארון עוד הספיק לצמק ל- 4:2 בבעיטה מתוך הרחבה בדקה ה- 85, שאר השחקנים עוד הספיקו להחמיץ כמה מצבים, לפני שטבריה, בעוד מתפרצת, כבשה את החמישי, וגמרה להפועל עונה טובה יחסית, בטעם חמוץ מאוד.

הפועל כאמור מסיימת את עונת 2016/2017, וגם את העונה הבאה תפתח בליגה א'. הועד המנהל והצוות המקצועי צריכים כבר מעכשיו לבנות את הקבוצה לעונה הבאה, ולהשלים את החלקים החסרים בפאזל, כדי שבתום העונה הבאה, נזכה לראות שוב יציעים אדומים צוהלים, ולא תוגת מפסידים.

תודה לך הפועל על עונה טובה, מי ייתן והעונה הבאה תהיה טובה עוד יותר!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *