הכר את היריבה – מכבי צור שלום

            hapoel_robbie1          VS        

 

ביום שישי, בשעה 13:30 נתארח בקריית ביאליק למשחק מול מכבי צור שלום.

השבוע, כאמור, אנו יוצאים למשחק חוץ, הכי קרוב שיש, בקריית ביאליק מול מכבי צור שלום המדורגת במקום ה-14 בטבלה המוביל למשחקי המבחן, כאשר היא מרוחקת נקודה אחת מחוף מבטחים ועם משחק חסר לעומת יריבותיה בתחתית.
הקבוצה מהקריות מגיעה למשחק במומנטום חיובי לאחר שהשיגה בשבוע שעבר ניצחון חוץ דרמטי מול האחרונה בטבלה צעירי כפר כנא משער בתוספת הזמן (1-0, אלון בוזורגי).
בשערה של הקבוצה יפתח תום אלמדון, שגדל במכבי חיפה ואף שימש בתחילת דרכו כשוער הראשון של הנבחרת הצעירה.
במרכז ההגנה צפויים לפתוח שרון לוי ו-דני אסולין הוותיק. לוי, שגדל בהפועל חיפה ושיחק במרבית שנותיו כמגן שמאלי, עבר הסבה בשנתיים האחרונות לעמדת הבלם אם כי עדיין משמש לעתים בתור מגן. הוא מתאפיין בבעיטה נהדרת ממרחק ובועט את רוב המצבים הנייחים של הקבוצה.
בחלק הקדמי, צור שלום נהנית מעונה נהדרת של החלוץ התזזיתי אלון בוזורגי. בוזורגי, ששיחק בליגות הבכירות ואף לבש את המדים האדומים בליגת העל, חווה עונה נפלאה כשלרשותו כבר עשרה שערי ליגה, החשוב בהם כאמור נכבש בשבוע שעבר, עמוק בתוך תוספת הזמן. בוזורגי ידוע כשחקן מהיר וחד שאינו מרבה לכדרר ומאיים על השער כבר בנגיעה השנייה או השלישית בכדור. שחקן נוסף בחלק הקדמי שכדאי לשים לב אליו הוא הקשר הימני נתן נודלמן, לו יש שישה שערי ליגה. נודלמן שמאלי ברגלו ונוהג לאיים על השער מכל טווח בסגנון שמאפיין את שלום עקיבא אותו פגשנו בשבוע שעבר.
השחקן המוכר ובוודאי האהוב עלינו ביותר בהרכב של צור שלום הוא יוני יוסיפוביץ׳. הקשר האחורי, שעשה שנתיים נפלאות באדום והיה מהבולטים בשתי העליות כשכמעט לא החסיר דקות משחק והיה הלב של הקבוצה במרכז השדה, חווה עונה לא רעה בכלל בצו״ש, זאת על אף העובדה שמשמש בעיקר בעמדת המגן הימני שפחות מתאימה לסגנון המשחק שלו.
המגרש בצו״ש הוא מהביתיים ביותר בליגה א׳, מגרש צר ממדים שגורם למשחק קצבי מרחבה לרחבה ומצבי כיבוש רבים.

הרכב משוער:

אנו קוראים לכל האוהדים האדומים להתניע את הרכבים ולהגיע למשחק החוץ הכי ביתי שיש ולדחוף את השחקנים לניצחון ליגה חשוב בדרך למטרה!

 יאללה הפועל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *