הכר את היריבה – הפועל חדרה

            hapoel_robbie1          VS        

 

ביום שישי, בשעה 15:15 נתארח בחדרה למשחק העונה!

השבוע, כאמור, במשחק העונה אנו מתארחים אצל מוליכת הטבלה, הפועל חדרה-גבעת אולגה.
חדרה מגיעה למשחק במומנטום נהדר של שבעה ניצחונות רצופים וטרם הפסידה העונה במגרשה הביתי, כאשר הפסדה האחרון היה מול קרית אתא במשחק שנערך בבאקה אל גרביה עקב שזרוע. סך הכל חדרה הפסידה העונה רק פעמיים במסגרת הליגה ולרשותה 57 נק', 4 נק' יותר מהפועל שלנו.
מאמנה של הקבוצה זו השנה השנייה הוא מומו ניסטל, שחקן העבר של המועדון החדרתי ומי שהיה שותף כשחקן לעלייתה האחרונה של הקבוצה לליגה א'.
בשער, באופן תמוה, שיחקו העונה בחדרה שלושה שוערים שונים כמות כמעט שווה של משחקים. בתחילת העונה היה זה יניב טבנצ'יק שאיבד את מקומו לשוער המקומי נמרוד כהן לאחר 8 משחקים. עם סיום מועד ההעברות החתימה חדרה את שוערה של קרית אתא עמרי אלון ולאחר מספר שבועות תפס אלון את אפודת השוער הראשון. אלון, שרשם את אחת מהופעות השיא שלו מול הפעל שלנו במסגרת המחזור הרביעי אז כשוערה של קרית אתא (1-1), יקווה הפעם לעזרה טובה יותר משחקני ההגנה שלו שינסו למנוע מההתקפה הטובה ביותר בליגה במסגרת הסיבוב השני להגיע למצבי כיבוש נוחים. הדמות המרכזית בהגנת חדרה הוא הבלם הותיק אלירן חודדה, שהצטרף מנצרת עילית במחזור התשיעי והוסיף המון ניסיון ושקט להגנה החדרתית. בנוסף לכך כבש חודדה שמונה שערים, רובם מפנדלים. שחקן הגנה נוסף שכדאי לשים לב אליו ולא שיחק מולנו במסגרת הסיבוב הראשון, הוא המגן השמאלי עומר הלוי. הלוי, אחיו הצעיר (22) של בלם קבוצתנו דור, הצטרף בסיום הסיבוב הראשון מ-מ.ס כפר קאסם מהמחוז הדרומי. הוא מתאפיין ביכולות התקפיות מצוינות ומאיים פעמים רבות על השער.
בהתקפה נהנית חדרה משני שחקנים מצוינים. מלך שערי הקבוצה הוא החלוץ המקומי, אסי גומה שכבש העונה 16 שערי ליגה, שער אחד פחות מאשר כבש בעונה שעברה, אז סיים כמלך שערי הליגה. גומה הינו חלוץ רב גוני, שלעתים אף יורד מעט לאחור להתחיל את ההתקפות החדרתיות. מלבד הסכנה המתמדת שלו על השער במשחק השוטף, גומה נחשב לאשף בעיטות חופשיות ושחקני ההגנה שלנו יצטרכו להיזהר מעבירות באזורים המסוכנים.
בחודש ינואר, צירפה חדרה את החלוץ משה בן לולו. בן לולו ירד בפעם הראשונה לליגה א' לאחר שנים רבות בליגות הבכירות. החלוץ האשדודי הגיע כמו חודדה מהפועל נצרת עילית, בה התקשה להפגין את יכולת הכיבוש שלו. גם הפתיחה בחדרה הייתה צולעת מבחינתו אך בארבעת המשחקים האחרונים כבש החלוץ ארבעה שערים (שלושער מול צור שלום). בן לולו מתאפיין ביכולת מיקום מעולה ומשחק ראש נהדר וינסה לעזור לגומה להכניע את ההגנה החיפאית, שספגה רק פעמיים בשבעת המחזורים האחרונים.
אנו יוצאים למשחק עונה מכריע וצריכים אתכם בהמוניכם!
אנו קוראים לכל האוהדים האדומים להתייצב במגרש בחדרה ולדחוף את החבורה האדומה לניצחון שיצמצם את הפער לנקודה ויותיר סיכויים ממשיים לסיים במקום הראשון!

הרכב משוער:

 יאללה הפועל של האוהדים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *