הכר את היריבה – הפועל איכסאל

       hapoel_robbie1          VS      

 

ביום שישי, בשעה 14:15, נתארח באיכסאל למשחק ליגה מול הפועל המקומית.

השבוע, כאמור, אנו יוצאים למשחק חוץ קשה מול מוליכת הטבלה הפועל איכסאל. איכסאל העפילה לליגה א׳ לפני שנתיים דרך הפלייאוף והעונה, תחת המאמן הצעיר איימן חלאיילה, היא רושמת עונה מופלאה כאשר באמתחתה 46 נק׳ ושני הפסדי ליגה בלבד. בביתה , הפסידה אכסאל רק פעם אחת, במשחק הבית האחרון שלה לפני שבועיים מול השנייה בטבלה הפועל חדרה (משחק שהסתיים בתוצאה 2-1), משחק בו איכסאל גם איבדה לקראת שישי הקרוב את מלך שערי הליגה אבי מלכה אשר ספג צהוב תשיעי. מלכה כבש העונה 20 שערי ליגה המהווים 45% מכלל שערי הקבוצה (44).
מי שצפוי להחליפו במרכז ההתקפה הוא פאדי זיאדה (17), מלך שערי ליגה א' צפון לפני שנתיים במדי הפועל הרצליה. זיאדה שהצטרף באמצע העונה מהרצליה, אינו מתאפיין ביכולת טכנית גבוהה אך מדובר בגולר אמיתי ושחקן בעל עוצמות פיזיות אדירות שינסה למלא את החלל הגדול שהותיר מלכה לקראת המשחק החשוב. שחקן נוסף משמעותי, שהצטרף באמצע העונה, הוא הקשר ההתקפי ענאן נאסראדין (14). ענאן שהחל את העונה בדלית אל כרמל, וכבש מולנו במדי הקבוצה מהכרמל בסיבוב הראשון, כבש כבר תשעה שערי ליגה העונה, שניים מתוכם במדי איכסאל, שניהם בניצחון הדרמטי 3-2 על צור שלום.
נאסראדין מתאפיין בבעיטה אדירה מרחוק והכנסות כדור מתוחכמות והקישור האדום יצטרך להיזהר מעבירות מיותרות שכן הוא מסוכן במיוחד במצבים הנייחים.
שחקן חשוב נוסף במערך של מוליכת הטבלה הוא הקשר המרכזי ניסן רביבו (7), שצפוי לחזור להרכב לראשונה מאז פציעתו לפני שלושה שבועות במחצית הראשונה מול אסי גלבוע.
רביבו, גם הוא ידוע בבעיטות האדירות שלו ממרחק, וכשאבי מלכה בחוץ סביר להניח שנראה יותר ניסיונות מצד צמד הקשרים של איכסאל לאיים בבעיטות מחוץ לרחבה.
בהגנת הקבוצה, ניתן למצוא את שני הבלמים המצוינים: טרס שולקובסקי (5) ו-מהראן אבו ריא (27).
כפי שניתן להבין, על אף חסרונו של מלך שערי הקבוצה, איכסאל קבוצה מצוינת בעלת מספר רב של שחקני התקפה מוכשרים וצפוי לנו משחק קשה בין שתי קבוצות איכותיות שנאבקות בזכות על הכרטיס לליגה הלאומית.
הרכב משוער:

אנו קוראים לכל האוהדים האדומים להגיע למשחק ולדחוף את הקבוצה לניצחון רביעי רצוף וחשוב מעין כמוהו!
 יאללה הפועל!