גביע המדינה, סיבוב ז': הפועל רובי שפירא חיפה – הפועל קטמון י-ם 8:7 בפנדלים (2:2 בתום 120 דק')

כמה אכזרי הוא הכדורגל. יכולת מצויינת של האדומים שלנו, אופי מצויין שהופגן על ידם, שליטה כמעט מוחלטת לאורך מרבית דקות המשחק – לא הספיקו כדי לעבור לשלב הבא ולשבור את תקרת הזכוכית של הקבוצה – מעבר על פני סיבוב ז' בגביע המדינה.

כ- 1,200 אוהדים, קרוב ל- 1000 מתוכם אוהדי הפועל שלנו, הגיעו למשחק במטרה לדחוף את הקבוצה לעבר השלב הבא בגביע. התפאורה הייתה מושלמת: שידור חי ומלא בטלוויזיה, טקס הנצחה לאוהד יעקב פרנט, מחוות הבובות הנזרקות לכר הדשא עם עליית השחקנים – הכל היה שם. וגם היה משחק לא רע בכלל.

כבר בדקה הראשונה יכלה הקבוצה לעלות ליתרון, כשבעיטה של בן עשור מצאה את השוער האורח מוכן. מהעבר השני, בעיטה של האורחים מצאה את המשקוף בדקה ה- 9. בדקה ה- 20, עלו האורחים מי-ם ליתרון, אחרי טעות קשה בהגנה, כשזיסקינד מסר כדור לאוחיון, שהחזיר לו כדור חלש, מה שאיפשר לחלוץ האורח להשתלט על הכדור, לעבור את השוער, ומול שער חשוף – לגלגל פנימה.

האדומים מחיפה לא נשברו, ובדקה ה- 32 השיגו את השיוויון: עזאם מצא בצד שמאל את בן עשור, שהעביר מרגל לרגל, ובסיבוב בעט פנימה – 1:1. עד לסיום המחצית יכלה הפועל להשלים מהפך, כשבעיטה טובה של סעיד כמעט מצאה את הרשת, ובעיטה נוספת שלו מצאה שוב את השוער האורח מוכן. לקראת סיום המחצית הוחלף שוער האורחת ברק לוי, בעקבות פציעה, והחליף אותו השוער המחליף אבירם זיאת.

המחצית השניה הייתה בעיקר מתסכלת – כמות מצבים והחמצות שמספיקות לסיבוב שלם – נכנסנו למחצית אחת. בדקה ה- 50 עזאם מצא עצמו לבד מול השוער, אך הבעיטה שלו הלכה מעל השער. בדקה – 60, נגיחה של קובלסקי מקרן, מצאה את המשקוף והורחקה מקו השער. בדקה ה- 84 מצא עצמו מלסה לבד מול השוער, שהדף את הבעיטה היישר לראשו של דניאל ברק, שנגח מעל השער.

לקראת הסיום מצאה עצמה גם קטמון מתוכלת, כשבעיטה אחת שלה מצאה את המשקוף, ובבעיטה השניה מצאה רק את זיסקינד, ששלח את שתי הקבוצות להארכה.

בדקה ה- 98, החזירה לעצמה קטמון את היתרון, כשטסלה בעט מקרוב פנימה. בדקה ה- 121 כשהכל היה נראה גמור, הפועל קיבלה כדור קרן. השוער יצא גרוע, קובלסקי נגח לעבר בוזרוגי, שבבעיטה קבע שיוויון ופנדלים.

את הפנדל הראשון החמיץ דניאל ברק, קטמון השוותה. הפנדל השני של כל קבוצה נכבש גם הוא. עזאם בעט את הכדור לשמיים, וקטמון עלתה כבר ל- 3:1. נודלמן צימק ל- 3:2. זיקסקינד הדף את הבעיטה הבאה של קטמון, והרשקוביץ השווה ל- 3:3. הבעטיטה של אבירם ברוכיאן הלכה אל מעל השער.

כל 4 הבעיטות הנוספות של כל קבוצה מצאו את הרשת. איימן עלי בעט שמאלה והחמיץ. השוער האורח לקח את הבעיטה האחרונה, כבש והעלה את קבוצתו לשלב הבא.

משחק דרמטי ביותר מגיע לסיומו באצטדיון נשר. הפועל שלנו נשארת עם המחמאות – ומגיעה לה כל אחת ואחת מהן.